Apie projektą

Ugdymoinovacijos.lt – tai „Žinių ekonomikos forumo“ sukurta platforma pedagogams/-ėms, ieškantiems/-čioms naujų, inovatyvių ir veiksmingų mokymo metodų. Dinamiškoje švietimo aplinkoje naujoviškų mokymo metodų paieška tampa kelione, kurią siekiame Jums palengvinti bei norime į ją leistis kartu!

Ši platforma skirta visiems/-oms mokytojams/-oms, ir nesvarbu, ar esate patyręs/-usi pedagogas/-ė, ar švietimo bendruomenės naujokas/-ė, mūsų tikslas – burti mokytojų bendruomenę pažangiam ugdymui ir plėsti įprasto mokymo ribas.

Nepretenduojame Jums pasiūlyti pamokos plano, bet tikimės, kad pavyks įkvėpti ir čia atrasite inovatyvių mokymo metodų, skirtų smalsumui sužadinti, integruoti technologijas į pamokas, parinkti tinkamiausią mokymo ir mokymosi strategiją ar įgyvendinti interaktyvų projektą. Šiuos ugdymo metodus kruopščiai atrinkome mūsų iniciatyvos „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai“ metu, iš mokytojų dirbančių mokyklose pagal formaliojo ugdymo programą ir neformalių švietimo tiekėjų. Tikimės, kad naršydami po mūsų tinklalapį rasite Jums ir Jūsų mokiniams/-ėms tinkamiausias priemones bei metodus.

Kviečiame ir Jus pasidalinti savo įžvalgomis, patirtimi ir sėkmės istorijomis su savo kolegomis/-ėmis. Siūlydami/-os savo inovatyvius ugdymo metodus, kartu kurkime aplinką, kurioje kiekvienas/-a mokinys/-ė tampa dinamiško ir jaudinančio žinių pasaulio dalyviu.